O mně

Možná se ptáte, kdo za těmi všemi slovy stojí.
Tak tady jsem, z masa a kostí..

 Mé jméno je Martina Bisová a...

jsem osmnáctiletá holka, co miluje knihy, cestování a většinu zvířat (pavouci - držte se dál!). Studuji (už) třetím rokem na Obchodní akademii v Pardubicích.

Volný čas trávím buď u knížek nebo se svými dvěma koňmi. Sportovně se věnuji drezuře - kdyby to někoho zajímalo. I tak se ale občas najde chvilka, kdy se dokážu nudit.

Knihy jsou se mnou spojeny už od raného dětství. Jako malá jsem na knihách měla nejraději jejich vůni a podle ní jsem si knížky i vybírala. Částečně mi to zůstalo dodnes. Mám ráda hlavně fantasy, ale přečtu snad vše, krom knížek, které jsou plné romantických klišé. Nemám asi žádného konkrétního oblíbeného autora - každý má něco do sebe.

Jsem také filmový nadšenec a jak jinak - fantasy a sci-fi u mě vítězí na plné čáře. Nedám dopustit na některé Marvelovky jako třeba Deadpool - pro mě snad nejlepší film. Patřím k bláznům do černé barvy, ale i tak pro mě existují i ostatní barvy. Krom růžové. Tu opravdu nemusím. Miluju pizzu. Možná ohraná věc, ale nemůžu si pomoct. Je to moje 178. životní láska a té nelze přeci odporovat..

Pokud byste mě chtěli kontaktovat, zanechte komentář nebo mi napište na adresu: knihyknihyaknihy@seznam.cz

Mám i Instagram profil, odkaz ZDE. Tak se mrkněte a nenechte si nic ujít!Žádné komentáře:

Okomentovat